На факультет енергетики і комп’ютерних технологій за запрошенням завідувача кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» Сергія Квітки 05 лютого 2021 року завітали студенти ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж», які випускаються за спорідненою спеціальністю 141  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». З привітальними словами перед відвідувачами виступив декан факультету ЕКТ Ігор Назаренко. Він зазначив, що енергетична галузь постійно розвивається і фахівці завжди затребувані та мають перспективу професійного росту. На кваліфікованих робітників мають попит не  тільки підприємства традиційної енергетики (теплові, гідро- та атомні електростанції, електричні мережі), а й альтернативна енергетика, яка активно розвивається (сонячні та вітроелектростанції).

Після розмови завідувач кафедри ЕТЕМ Сергій Квітка і старший викладач Олександр Ковальов провели екскурсію кафедрами факультету. Студенти коледжу відвідали навчальні аудиторії, в яких  ознайомились з навчальними стендами та обладнанням лабораторій. В ході екскурсії випускники ДВНЗ МПЕК ставили питання стосовно умов вступу і правил прийому на скорочений термін навчання, цікавились питаннями проходження виробничих практик, в тому числі за кордоном,  та були приємно вражені можливістю отримання подвійного диплому. Також не залишились байдужими до творчої та спортивної сторони студентського життя. На всі питання викладачі надали змістовні і вичерпні відповіді та запропонували заповнити «Анкету абітурієнта» для отримання зворотного зв’язку для надання інформації про вступну кампанію ТДАТУ-2021.

Кафедра «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» висловлює подяку за плідну співпрацю директорці ДВНЗ МПЕК, куратору групи, а випускників коледжу чекаємо на навчання в ТДАТУ!

Сергій Квітка,
зав. кафедри ЕТЕМ