4 лютого 2021 року викладачі кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” Олександр Ковальов та Сергій Курашкін здійснили черговий виїзд до міста Гуляйполе Запорізької області. Представники ТДАТУ відвідали комунальний опорний заклад загальної середньої освіти “Престиж”, “Гуляйпільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2”, “Гуляйпільську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів”, Гуляйпільський колегіум “Лідер”.

Під час зустрічі з учнями навчальних закладів освіти нагадали про те, що з 1 лютого почалась реєстрація одинадцятикласників для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. І саме зараз випускники мають визначитись із вибором предметів, з яких вони будуть складати ЗНО, так як це вплине на  вибір спеціальностей, що будуть доступні для вступу в заклади вищої освіти. Майбутнім абітурієнтам надали інформацію про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторонго, факультети та спеціальності, правила прийому та особливості вступу до ТДАТУ у 2021 році: інформаційні листки, буклети, календарі; запропонували заповнити “Анкету абітурієнта” і запросили на день відкритих дверей. Особливу увагу приділили предметам, що необхідні для вступу в ТДАТУ. У ході спілкування випускники отримали вичерпні відповіді на усі запитання. Під час заходу був проведений другий тур предметної олімпіади з української мови та літератури.

За результатами поїздки була створена група “Абітурієнт ТДАТУ 2021” у месенджері Viber для учнів, що бажають отримувати поточну інформацію про вступ до ТДАТУ.

Висловлюємо подяку за прийом начальнику відділу освіти, молоді та спорту Віктору Науменко, керівництву та педагогічним працівникам шкіл, а також щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

Сергій Курашкін,
доцент, відповідальний за профорієнтаційну роботу по кафедрі,
Олександр Ковальов,
ст. викладач