20 жовтня 2021 року відбулася кураторська година в 31ЕЕ групі за темою «Кар`єра в енергетиці – це круто!» в режимі Zoom.

Куратор групи, доцент кафедри ЕТЕМ Діна Нестерчук запропонувала здобувачам вищої освіти відвідати кар`єрний хабCareer Hub (https://careerhub.in.ua/), який є експертною платформою Центру «Розвиток КСВ», об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Під час кураторської години здобувачі мали змогу переглянути відкритий курс-серіал «Кар’єра в енергетиці – це круто!», а саме серію 3 «Міфи про енергетику». Перегляд такого відео-матеріалу має за мету отримати молодою людиною всі необхідні відповіді на питання про побудову кар’єри в енергетиці, і навіть більше, тому цей курс не про теорію, він про живі розмови з працівниками та працівницями різних енергетичних компаній України. Слід відзначити, що курс підготовлено ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Здобувачам ведучими були презентовані найпопулярніші міфи про енергетику, а саме: міф №1 – професії в енергетиці небезпечні; міф №2 – професія енергетика не престижна; міф №3 – у цій галузі тільки робітничі спеціальності;  міф №4 – у цій професії не заробиш багато грошей; міф №5 – галузь енергетики тільки для хлопців; міф №6 – в енергетиці немає інновацій; міф №7 – професії в енергетиці – не важливі для суспільства; міф №8 – я не витрачаю енергію. Після перегляду серії молоді люди зазначили, що деякі з презентованих міфів були й саме у них, але тепер всі вони розвіялись, а професія, яка обрана, є престижною в державі.

Усіма присутніми було прийняти рішення на кураторських годинах здійснювати перегляд повного курсу-серіалу «Кар’єра в енергетиці – це круто!», з яким можна ознайомитись за посиланням https://careerhub.in.ua/careers-in-energy-are-cool/.

Куратор групи висловлює слова щирої подяки відділу інформації та аналітики ЦІТІС Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за надання практичної допомоги для організації виховної роботи куратора.

Діна Нестерчук,
доцент, кураторка групи