Студентський науковий гурток –  організаційне утворення на кафедрі,  учасниками якого є широке коло студентів університету, яке формується за напрямком наукової діяльності кафедри відповідно до затверджених тематичних планів роботи кафедри. Він є продовженням і поглибленням навчального процесу та проводиться з метою залучення обдарованої студентської молоді до винахідницької роботи у галузі електротехніки та розширення наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідної роботи студентів у вільний від навчання час.

Робота студентського наукового гуртка «Розробка та удосконалення технологій і пристроїв ресурсо – та енергозбереження в АПК та побуті» проводиться згідно затвердже­но­го плану. У ній беруть участь студенти факультету ЕКТ, науково-педагогічні працівники кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова та всі бажаючі.

Чергове засідання наукового гуртка відбулось 8 квітня 2021 року під керівництвом к.т.н., доцента Олександра Вовка. Присутні розглянули питання, пов’язані із аварійними режимами роботи електричних кіл та їх діагностуванням. Під час обговорення зазначених питань, виникали жваві дискусії, за результатами яких заплановано підготувати два виступи на ІІІ Науково-практичну інтернет-конференцію пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електромеханічних систем».

Олександр Вовк,
керівник гуртка, доцент