Профорієнтація є  важливим напрямком навчальної роботи в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Тому 18 листопада 2020 року старший викладач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»  (факультет енергетики і комп’ютерних технологій) Олександр Ковальов та к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Якушева (факультет економіки та бізнесу) відвідали Мелітопольський ліцей №10.

В умовах карантину зустріч з учнями випускного класу відбулась на свіжому повітрі на подвір’ї ліцею. Майбутні абітурієнти із зацікавленістю прослухали інформацію про ТДАТУ та його факультети і спеціальності, правила вступу до університету у 2021 році (перелік документів та конкурсних предметів), дні відкритих дверей, вартість навчання та навчання за дуальною формою. Випускники цікавились можливістю навчання за кошти бюджету, проходженням практик та стажуванням за кордоном, участю в культурному житті студентства (танцювальні та співочі колективи, команди КВК, спортивні секції та участь у змаганнях). Викладачі запросили учнів взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ, за результатами яких можна покращити свій бал при вступі. Також було запропоновано пройти анкетування для налагодження зворотного зв’язку задля надання актуальної інформації про ТДАТУ. Кожному учню були передані рекламні проспекти університету.

Олександр КОВАЛЬОВ,
старший викладач кафедри ЕТЕМ