Профорієнтація в школі є актуальною та своєчасною. Сучасний світ професій став різноманітнішим, збільшилася кількість вищих навчальних закладів і напрямів роботи. Це призвело до того, що багатьом старшокласникам стало складніше зробити вибір майбутньої професії, а усвідомлений вибір впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації,  кар’єрного і професійного зростання.

Не секрет, що підлітки потребують допомоги в виборі  з боку дорослих, тому інформованість батьків щодо вибору професії та про спеціальності, які затребувані на ринку праці має велике значення. Саме тому 4 лютого 2020 року співробітники кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В.Овчарова» к.т.н., доц. Попрядухін В.С., к.т.н., доц. Курашкін С.Ф., ст. викладач Ковальов О.В. провели профорієнтаційний захід, взявши участь у батьківських зборах  в  м. Гуляйполе. НПП кафедри відвідали наступні школи м. Гуляйполе: Гуляйпільську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Гуляйпільські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №1 та №2, Гуляйпільський колегіум “Лідер”, де зустрілись з понад 60 батьками школярів одинадцятих класів. Викладачі кафедри зауважили, що вже почалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, яка триватиме з 03 лютого до 24 березня. І саме зараз майбутні абітурієнти мають обрати ті предмети, які визначатимуть подальший напрям навчання і професійної діяльності.

Батьки із зацікавленістю переглянули фільм та отримали буклети про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, в яких ознайомились з основними напрямами діяльності університету, перевагами навчання та переліком спеціальностей. Батьків найбільше зацікавили можливості навчання за державним замовленням, паралельного навчання в університетах інших країн, дуальна форма навчання, проходження виробничої практики за кордоном та наявність умов для творчого розвитку та працевлаштування.

За поданням:
відповідальний за профорієнтаційну
роботу на кафедрі
к.т.н., доц. Попрядухін В.С.