Профорієнтаційна робота – одне з найважливіших напрямів у діяльності науково-педагогічних працівників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Адже випускники шкіл, на жаль, далеко не завжди розуміють, яку професію обрати, до якого вищого навчального закладу вступити та взагалі, де шукати застосування власним талантам. Тому викладачі університету на регулярній основі відвідують як заклади середньої (школи) так і спеціальної (коледжі) освіти.

З метою ознайомлення учнів випускних класів із спеціальностями, які надає ТДАТУ, особливостями вступу до ВНЗ, а також з можливостями які отримують випускники вишу, 29 вересня 2021 року викладачі кафедр “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” Сергій Курашкін“Вища математика і фізика” Олена Рожкова та  “Комп’ютерні науки” Ольга Зінов’єва здійснили поїздку по закладам середньої освіти Мелітопольського району Запорізької області.

Під час профорієнтаційного заходу було відвідано три школи: Нововасилівський НВК «Гармонія», Ганно-Опанлинський НВК, Ботіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні випускних класів були ознайомлені з основними напрямами діяльності та переліком спеціальностей університету, умовами вступу, умовами навчання, побуту та дозвілля. Був наданий інформаційний пакет документів про університет і факультети та запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 2 жовтня цього року.

Сергій Курашкін,
доцент,
відповідальний за профорієнтаційну роботу по кафедрі