Важливою складовою навчального процесу є така форма позааудиторної роботи, як предметні олімпіади. Вони допомагають виявити найбільш здібних студентів, а також стимулюють поглиблене вивчення дисципліни, служать розвитку інтересу до дисциплін, що вивчаються, готують до майбутньої професійної діяльності, формують активну життєву позицію.

Проведення предметних олімпіад сприяє:

– виявленню найбільш обдарованих та зацікавлених студентів,

– підвищенню якості професійної підготовки студентів і подальшого удосконалення їх професійної компетентності,

– перевірці здатності студентів до самостійної професійної діяльності, розвитку професійного мислення, підвищенню престижності спеціальності,

– підвищенню інтересу до вивчення професійних дисциплін.

На кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла предметна олімпіада з дисципліни «Основи електроприводу» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» 4 курсу (ведучий викладач – к.т.н., доцент Марина Постнікова). Олімпіада ґрунтується на виконанні завдань, що повністю відповідають змісту дисципліни, забезпечують рівні можливості виконання їх всіма учасниками та сприяють повному виявленню кожним із них досягнутого рівня знань.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, олімпіада проходила дистанційно за допомогою платформи ZOOM. Учасники отримували олімпіадні завдання та надсилали відповіді, які виконували в режимі on-line конференції,  електронною поштою.

За результатами перевірки виконаних робіт призові місця було розподілено наступним чином:

І місце – Сідельников Б.Ю., студент 41ЕЕ групи,

ІІ місце – Д’яченко Б.А., студент 41ЕЕ групи,

Щербаков С.В., студент 41ЕЕ групи,

ІІІ місце – Жук А.В., студент 41ЕЕ групи.

Результати олімпіади буде зараховано до підсумкового рейтингу успішності з дисципліни «Основи електроприводу»

Кафедра щиро вітає переможців і бажає їм подальших успіхів у навчанні!

Марина Постнікова,
відповідальна за проведення предметних олімпіад
та науково-дослідної роботи студентів по кафедрі ЕТЕМ, доцент