3 грудня 2020 року на кафедрі «Електротехінка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла олімпіада з навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» серед студентів 3 курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій у форматі відео-конференції на платформі Zoom.

Для проведення предметної олімпіади на була створена комісія у складі: завідувач кафедроюк.т.н, доц. Квітка С.О., ведучий викладач з дисципліни, к.т.н., доц. Нестерчук Д.М. та відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доц. Постнікова М.В.

Предметна олімпіада – це важлива форма заохочення талановитого студентства до поглибленого вивчення основ метрології та методологій вимірювання електричних, магнітних та неелектричних величин, при цьому такий захід сприяє розвитку творчого, нестандартного мислення у найкращих студентів, як здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Результати з предметної олімпіади є одним з важливих елементів оцінювання та самооцінювання рівня науково-методичної роботи ведучого викладача навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології».

Від щирого серця вітаємо студентів – переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології»:

– Жгіра Івана, студента 31ЕЕ групи, який отримав 99 балів та зайняв І місце й нагороджений Дипломом І ступеню;

– Чепак Анастасію, студента 31ЕЕ групи, яка отримала 97 балів та зайняла ІІ місце й нагороджена Дипломом ІІ ступеню;

– Стойкова Віталія, студента 31ЕЕ групи, який отримав 95 балів та зайняв ІІ місце й нагороджений Дипломом ІІ ступеню;

– Ревіна Олександра, студента 31ЕЕ групи, який отримав 92 бали та зайняв ІІІ місце й нагороджений Дипломом ІІІ ступеню.

Діна НЕСТЕРЧУК,
ведучий викладач, доцент