Викладачі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В. В. Овчарова» к.т.н., доцент Марина Постнікова та старший викладач Олександр Ковальов уклали договір про наукове консультування з підприємством ТОВ «АГРО ДНІПРО» Запорізької області Кам’янсько-Дніпровського району.

Наукове консультування підприємства має здійснюватися за напрямками: проектування та експлуатація електроприводів сільськогосподарського призначення; проектування систем керування і захисту електроприводів сільськогосподарського призначення.

Також викладачі кафедри впровадили у виробництво на ТОВ «АГРО ДНІПРО»:

– мікропроцесорну систему контролю швидкості обертання електродвигуна приводу малогабаритного ґрунтообробного мотоблоку, впровадження якої дозволить підвищити швидкодію, надійність та точність роботи системи на 10-15 %;

– практичні рекомендації шляхів зниження витрат електроенергії в умовах експлуатації на підприємствах зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, що дозволить оптимізувати режими роботи електромеханічної системи обробки зерна і знизити питомі витрати електроенергії на 8-10 %.

Марина Постнікова,