Невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців у Таврійському державному агротехнологічному університеті є виробничі  практики професійного спрямування. Студенти енергетичного факультету третього року навчання були направлені на виробничу експлуатаційну практику на провідні сільськогосподарські підприємства та підприємства промислового,  переробного та харчового напрямків, (м. Мелітополь,  та Запорізької, Херсонської, Одеської , Дніпропетровської та ін. областей), яка тривала  протягом  6 (шести) тижнів з 03 червня 2019 року по 12 липня 2019 року.

Під час проходження виробничої експлуатаційної практики студенти отримали навички стосовно експлуатації обертових електричних машин, силових та спеціальних трансформаторів, кабельних ліній, контрольно-вимірювальних приладів та іншого електротехнічного обладнання.

Після успішного проходження практики, на кафедрі  ЕТЕМ імені професора В.В. Овчарова з 16.09.2019 р. по 19.092019 р. було організовано захист звітів. До складу комісії увійшли кваліфіковані фахівці університету: завідувач кафедри, к.т.н., доцент С.О. Квітка, к.т.н., доцент В.С. Попрядухін, старший викладач О.В. Ковальов, та  Ю.О.  Якунічев – відповідальний за виробничі практики в ТДАТУ.

Студенти надали змістовні звіти, в яких було наведено стислу характеристику підприємства, загальну характеристику виробничих процесів, перелік електротехнічного та технологічного обладнання. Під час виконання звіту студенти-практиканти провели аналіз систем захисту електродвигунів від аварійних режимів роботи, склали статистику відмов асинхронних двигунів а також навели заходи на підприємстві з економії електричної енергії. Також обов’язковою складовою звіту були фото- та відеоматеріали.

Під час захисту студенти-практиканти змістовно відповідали на поставлені питання стосовно основних моментів проходження виробничої практики.

Викладачі побажали студентам, що успішно захистили звіти з практики, подальших успіхів  у навчанні та придбанні професійних навичок.

Ст. викладач кафедри ЕТЕМ, О.В. Ковальов