29 квітня 2020 року відбулось засідання кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова. В умовах карантину, який був запроваджений в Україні з 12 березня, завідувач кафедри к.т.н., доцент Квітка С.О. провів засідання у форматі відео-конференції з використанням он-лайн сервісу – платформи Zoom. Використання цієї платформи дало змогу дистанційно обсудити важливі питання, зазначені в порядку денному.

Порядок  денний:

1. Про результати рубіжного та модульного контролю з дисциплін кафедри.
  2. Про хід профорієнтаційної роботи на кафедрі.
  3. Про підготовку до рейтингової оцінки науково-педагогічної діяльності викладачів кафедри за 2019-2020 навчальний рік.
  4. Різне.

Про результати рубіжного та модульного контролю з дисциплін кафедри слухали завідувача кафедри, к.т.н., доцента С.О. Квітку. Сергій Олексійович наголосив про те, що в зв’язку з оголошенням карантину у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного були відмінені аудиторні заняття, а студенти переведені на дистанційну форму навчання через Навчально-інформаційний портал ТДАТУ, був скорегований графік навчального процесу і строки проведення ПМК1, ПМК2, екзаменаційної сесії для різних курсів і освітніх ступенів. Підсумковий модульний контроль та екзаменаційна сесія будуть проводитись в он-лайн режимі. Ведучі викладачі кафедри звітували про складені та викладені на НІП ТДАТУ індивідуальні завдання (на кожний строк карантину і його продовження) по дисциплінах, згідно яких студенти  виконували звіти з лабораторних і практичних робот (згідно вхідних даних до лабораторних і практичних занять) і надсилали викладачам, які перевіряли зроблені студентами розрахунки звітів, вели переписку зі студентами через електронну пошту, студенти захищали звіти за допомогою тестування з тем дисциплін теж на НІП ТДАТУ і отримували відповідні бали за виконану лабораторну або практичну роботу.

Також завідувач кафедри звернув увагу на те, що студенти 4 та 2С курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» замість виконання дипломного проекту будуть складати комплексний державний кваліфікаційний екзамен. Гарант освітньої програми к.т.н., доцент Вовк О.Ю. зазначив, що питання держатестації викладені на НІП ТДАТУ, література для підготовки до КДКЕ по дисциплінам кафедри розміщена на сайті кафедри в розділі «Корисне для студентів / Підготовка до комплексного державного кваліфікаційного екзамену».

В другому питанні про хід профорієнтаційної роботи на кафедрі у березні-квітні 2020 р. слухали к.т.н., доцента Попрядухіна В.С. Вадим Сергійович звітував, що були розіслані об’яви-запрошення з інформацією про набір абітурієнтів у ТДАТУ на 2020-2021 н.р., умови прийому і перелік необхідних документів на сайт громади Гуляйпільського району, відділу освіти Гуляйпільського району. Ціж відомості продубльовані у фейсбуку в групах «Громада Гуляйпільського району» і «Відділ освіти Гуляйпільського району».  Крім того подано об’яву про набір абітурієнтів у ТДАТУ до редакції районної газети «Голос Гуляйпілля». Також були зроблені дзвінки до директорів шкіл м. Гуляйполе, що мають випускні класи,  та класним керівникам випускних класів, про те що на сайті відділу освіти Гуляйрільського району подано інформацію для потенційних абітурієнтів про ТДАТУ і умови прийому до нього. Планується цю інформацію розіслати на електронну адресу шкіл Гуляйпільського району,  що мають випускні класи, та  гімназії № 10 м. Мелітополя для донесення інформації до потенційних абітурієнтів.

Незважаючи на карантин у країні, 2019-2020 навчальний рік добігає кінця і треба підводити підсумки зробленої роботи викладачами кафедри і колективом кафедри в цілому. Тому завідувач кафедри поставив завдання зробити рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників та викладачам кафедри, що відповідають за напрямами роботи кафедри: методична, наукова, міжнародна, виховна робота скласти рейтинг кафедри ЕТЕМ.

В цілому, засідання кафедри пройшло активно та плідно, були вирішені поточні питання та визначені нові завдання.

Зав. кафедри к.т.н., доцент Квітка С.О.,
секретар кафедри к.т.н., доцент Попова І.О.
Фото засед на сайт_page-0004