Введений карантин вніс свої корективи в життя багатьох. Особливо складно всидіти на місці тим, хто веде активний спосіб життя і звик щодня дізнаватися щось нове.

Що ж робити, якщо ви любите подорожувати і карантин для вас – справжня мука? Чим себе зайняти в умовах ізоляції, коли всі фільми і серіали вже переглянуті? Сьогодні не виходячи з дому, можна побувати в музеї, відвідати виставку або подивитися спектакль.

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Тому головним у музеї є відвідувач. Можна відправити у віртуальний тур по музею з Google, а можна заглянути на офіційний сайт музею, де зібрані шедеври художника з коментарями і пояснювальними відео, а також історії про його життя і творчість. І все це – в яскравому та цікавому дизайні.

Студенти 21 МБЕЕ групи разом з куратором Постол Юлією Олександрівною, відвідали он-лайн екскурсію у Національний музей природної історії у Вашингтоні. У музеї зберігаються понад 126 млн зразків рослин, тварин, мінералів, порід метеріотов, а також археологічних і культурних артефактів. Прогулявшись його залами, ви зможете побувати в залі динозаврів, розглянути алмаз Хоупа, найвідоміший дорогоцінний камінь Нового Світу. Віртуальні тури на сайті музею дають змогу відвідувачам самостійно вирушати на екскурсію окремими залами й розглядати експонати. Онлайн виставлені поточні та постійні експонати, а також ті, які в музеї вже не демонструють.

Хто шукає нових вражень для карантинного дозвілля, пропонуємо влаштувати собі віртуальні екскурсії найцікавішими музеями світу!