Підготовка фахівців по спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» потребує набуття практичного досвіду під час навчання в фермерських господарствах не тільки України, а і в фермерських господарствах всього світу .

В Запорізькому приватному університеті відбулась Міжнародна наукова конференція студентів і молодих вчених по обміну досвіду  між фахівцями вищих навчальних закладів, які в свій час пройшли закордонну практику в фермерських господарствах  Європи і США.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного в даній конференції прийняв участь к.т.н., ст. викладач кафедри ЕТТП Кушлик Р.Р., який будучи студентом університету на канікулах пройшов закордонну практику в  Данії, Швеції, Канаді, США.

Отримані рекомендації по покращенню організації проходження виробничих практик за кордоном для студентів ТДАТУ будуть запропоновані міжнародному відділу університету.

Старший викладач кафедри ЕТ ТП, к.т.н., Кушлик Р.Р.