21 листопада на кафедрі електротехнології і теплових процесів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулась VII Всеукраїнська науково-технічна конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2019 року. З вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри, к.т.н., доцент Постол Юлія Олександрівна. Вона ознайомила присутніх з порядком роботи.

У конференції взяли участь 19 учасників. Студенти та магістранти ТДАТУ під керівництвом викладачів кафедри підготували 16 доповіді. Також на конференції з доповідями виступили студенти ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», учні НВК № 16, ліцею № 10.

Теми доповідей були різноманітні, актуальні і зацікавили присутніх, про що свідчив ряд запитань. Доповіді показали, що студенти та учні дуже обізнані в темах своїх досліджень.

По завершенні засідання було проведено урочисте закриття конференції, під час якого відбулося вручення грамоти за активну участі у конференції та нагородження дипломами за плідну науково-дослідну роботу.

Колектив кафедри дякує всім керівникам, учням і студентам за плідну працю і запрошує всіх бажаючих взяти участь у студентській конференції наступного року.

В.о. завідувача кафедри, к.т.н., доцент Ю.О. Постол

IMG_8167Безымянный20+Безымянный18Безымянный2vlcsnap-2019-11-26-08h31m31s985vlcsnap-2019-11-26-08h18m00s938