З 27 по 30 вересня у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходила конференція MEES`2023/2023 IEEE 5th International Conference on Modern Electrical and Energy System. Другий рік поспіль конференція проходить в рамках IEEE (Інститут інженерів з електротехніки та електроніки/Institute of Electrical and Electronics Engineers) Kremenchuk University Week.

27-го вересня робота MEES`2023 розпочалася пленарним засіданням, яке проходило в онлайн форматі у DC-офісі КрНУ. Учасників заходу привітав почесний голова міжнародного програмного комітету конференції, IEEE Senior member, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, д-р. техн. наук, професор Михайло Загірняк/ Mykhaylo Zagirnyak.

З вітальними промовами також виступили президент Української асоціації інженерів-електриків, професор Володимир Клепіков/ Vladimir Klepikov; голова української секції ІЕЕЕ Євген Пічкальов/ Ievgen Pichkalov, та професор Анджей Кравчик/ Andrzej Krawczyk (Польське товариство прикладного електромагнетизму, Варшава). Спікери відзначили високий рівень підготовки конференції та значну кількість її учасників, зокрема і іноземних, і достойний рівень їх наукових доповідей. Євген Пічкальов підкреслив, що наразі за ініціативою КрНУ конференція проводиться щороку і викликає значну зацікавленість українських та іноземних науковців.

Після завершення пленарного засідання розпочалася робота в секціях. Вона тривала 27-29 вересня. Робоча мова конференції – англійська.

На засіданні секції Power & Energy Systems була представлена доповідь викладачів кафедри.

Урочисте закриття конференції MEES`2023 відбулось 30 вересня.