Навчально-технологічна практика є необхідною складовою підготовки фахівців факультету енергетики і комп’ютерних технологій. Метою практичної підготовки є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професійної діяльності, формування на базі одержаних знань професійних умінь і досвіду прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично оновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

З метою підведення підсумків навчально-технологічної практики за профілем спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», аналізу навчально-виробничої роботи студентів 21ЕЕ групи під час практики 20.09.2023р. на кафедрі електроенергетики і електротехнологій  відбулася звітна конференція.

Конференція проходила у форматі науково-практичної дискусії з використанням  технічних  засобів. В ході конференції студенти у формі презентацій-доповідей ділилися своїми враженнями про виконану ними роботу по закріпленню теоретичних знань, набутих при вивченні професійних дисциплін.

Підсумкова конференція захисту звітів практики, на якій були присутні керівники практики, викладачі та студенти кураторських груп кафедри показала, що здобувачі ступеня вищої освіти “Бакалавр ”зарекомендували себе, як відповідальні і цілеспрямовані та що вони володіють базовими знаннями теоретичної підготовки та орієнтовані на обрану спеціальність.