Виробнича практика – практична частина навчального процесу підготовки кваліфікованих спеціалістів і фахівців у ТДАТУ, яка проходить, як правило, на різних підприємствах в умовах реального виробництва. Вона передбачає отримання студентами достатнього обсягу практичних знань і навичок роботи у галузі.

Головною метою практики є закріплення та поглиблення теоретичних знань із нормативних та вибіркових професійно-орієнтованих та спеціальних дисциплін робочого навчального плану та оволодіння студентами сучасними методами організації праці.

Базами практики для студентів 41ЕЕ групи зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» СВО «Бакалавр» (куратор доц. Кушлик Р.В.)  на основі договорів були як науково-дослідні установи й агрогосподарства (ПП «Могучий») так і підприємства та організації міста Мелітополя (ТОВ «Мелітопольський автогідроагрегат», виробничий підрозділ «Мелітопольський моторний завод», ТОВ «Тара») й Запорізької області (ПАТ «Запоріжжяобленерго», ПП «Таврія Турбо Плюс» та інші. Усі бази практики відповідають вимогам програми підготовки.

Під час проходження практики студенти мали можливість в реальних виробничих умовах, відповідних до їх професійного вибору, перевірити свої можливості та комунікативні вміння, адаптуватися до професійної ситуації, навички ділової взаємодії, здатність брати відповідальність на себе.

Підсумкова конференція захисту звітів практики, на якій були присутні: зав. виробничої практики ТДАТУ Якунічев Ю.О. , керівники  практики ( зав. каф., доц. Постол Ю.О., доц. Гулевський В.Б.), викладачі та студенти кураторських груп кафедри ЕТТП  свідчать про те, що більшість студентів відповідально поставилися до виконання практичної частини навчального плану, показали добрий рівень теоретичної підготовки та орієнтовання на обрану спеціальність.

У характеристиках які надали керівники практики від підприємств відзначається добрий рівень теоретичних знань, зацікавленість у професійній діяльності, працьовитість, відповідальність, комунікабельність, ініціативність, вміння приймати самостійні рішення та інші позитивні якості і компетенції, які необхідні для успішної професійної діяльності студентів.

к.т.н., доцент кафедри ЕТТП Гулевський В.Б.

yzobrazhenye_viber_2019-09-25_15-22-47-839x472

yzobrazhenye_viber_2019-09-25_15-21-43