2 жовтня 2019 року до студентів  41 ЕЕ групи на кураторську годину була запрошена завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області Лупандіна Олена Петрівна. Яка виступила з доповіддю на тему «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМУ від 17.04.2019 року №337.

Майбутнім фахівцям енергетикам сільськогосподарського виробництва було цікаво отримати сучасну інформацію про порядок  розслідування нещасних випадків та аварій на виробництві. Такі бесіди професійного спрямування  із фахівцями які працюють на виробництві стали для студентів факультету традиційними.

Куратор групи, к.т.н., доцент Кушлик Р.В.