Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання.

Для інформування НПП щодо можливостей професійного розвитку: підвищення кваліфікації, стажування, участі у тренінгах, майстер-класах тощо в ТДАТУ працює Інститут підвищення кваліфікації .

З метою обговорення ключових аспектів Положення про професійний розвиток науково-педагогічних працівників відбулась робоча зустріч науково-педагогічних працівників  кафедр електроенергетики і електротехнологій та електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова факультету ЕКТ з директором Інституту підвищення кваліфікації д.е.н, Анастасією Коноваленко. Під  час зустрічі Анастасія Сергіївна повідомила про можливості підвищення кваліфікації за різними видами (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо) та у різних формах (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо). Також представила спосіб комунікації  для оперативного інформування НПП ТДАТУ щодо можливостей професійного розвитку: підвищення кваліфікації, стажування, участі у тренінгах, майстер-класах тощо.

Впродовж зустрічі директору ІПК були задані різноманітні питання щодо участі у програмах підвищення кваліфікації та будь-яких інших видах і формах професійного зростання. Також були обговорені важливі питання організації ефективної співпраці з інститутом підвищення кваліфікації з метою забезпечення якості освіти.