З 9-го та 10 грудня на кафедрі «Електротехнології і теплові процеси» проводились предметні олімпіади з дисциплін «Теплотехніка» та «Електротехнології» під керівництвом доцентів Постол Юлії Олександрівни, Борохова Івана Валерійовича і Гулевського Вадима Борисовича.   В олімпіадах взяли участь студенти 3-го, 4-го, та 2С курсу спеціальності «Енергетика, електротехніка та електромеханіка». За активну участь в олімпіаді студенти одержали додаткові бали до рейтингу з відповідних дисциплін.

олимпиада_борохов_2 олимпиада_борохов_1

Окрім зазначених, у грудні проводились олімпіади з інших дисциплін згідно плану проведення студентських олімпіад І туру. Більш детально з результатами можна ознайомитись на сайті нашої кафедри у вкладці «Олімпіади»

Доцент кафедри ЕТТП Іван Борохов