Діяльність студентського наукового гуртка «Електротехнології в агропромисловому комплексі» передбачає поглиблене вивчення та можливості вирішення проблем в агропромисловому комплексі.
З цією метою студенти-науковці активно проводять дослідження, аналізують і порівнюють отримані дані, роблять висновки. Це дає можливість висвітлити і впровадити результати своєї діяльності в конференціях, наукових виданнях, олімпіадах, наукових форумах, конкурсах студентських наукових робіт. Також студенти активно реалізують свої можливості при виготовлення діючих моделей.
За підсумками роботи гуртка у першому семестрі ОБЛЕЩЕНКО Анастасія (СЕРТИФІКАТ) та БІЛЯЄВА Анастасія (СЕРТИФІКАТ) прийняли участь у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі».
Для участі у ІХ Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ імені Дмитра Моторного ГЛАЗИРІН Іван, ЩЕРБАКОВ Сергій, ШКВИРЯ Володимир, РЕПЕШКО Валентин, СОМОВА Ганна, КОВАЛЬ Сергій підготували тези доповідей..
Магістранти РУДЕНКО Олександр та ГРУНЕНКО Микола вже неодноразово розробляли діючі моделі, такі як «Драбина Іакова», автоматична система поливу. Ці моделі були представлені під час різноманітних заходів у складі локації ТДАТУ. Цього разу винахідники представили модель керованого міні-навантажувача.
Продовження роботи гуртка планується у наступному семестрі.

Науковий керівник  гуртка «Електротехнології в агропромисловому комплексі» к.т.н., доцент Гулевський В.Б.