У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання.

У зв’язку з цим чергове засідання студентського наукового гуртка «Електротехнології в агропромисловому комплексі» (керівник к.т.н. доцент В.Б. Гулевський) проведено Онлайн за допомогою комунікаційної платформи Zoom. Серед головних питань був аналіз впровадження новітніх електротехнологічних методів для забезпечення  підвищення продуктивності праці практично в усіх галузях.

Під час засідання обговорювались теми доповідей для участі у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та ІХ Всеукраїнській науково-технічній  конференції магістрантів і студентів ТДАТУ. Учасники гуртка отримали важливі рекомендації щодо вибору тем наукових досліджень та необхідності дотримуватись принципів академічної доброчесності.

У обговоренні цих та інших питань прийняли участь студенти 11МБЕЕ групи  Глазирін Іван, Бурак Олександр,  Шквиря Володимир, Щербаков Сергій та студенти 21-22МБЕЕ груп Волкова Ілона, Коваль Сергій, Анастасія Облещенко, Анастасія Біляєва, Дар’я Іванова, Вдовін Богдан.

0-02-05-162248b6f42bbf8cebe0bd2678311f3d5921b46bdc08e2813452be00984b1eb0_22ccee45