УЧАСТЬ КАФЕДРИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ МАН

17 червня 2021 року до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітала обдарована молодь Літньої школи МАН у Запорізькій області. Було представлено вісім локацій. Доцент кафедри ЕТТП Вадим ПОПРЯДУХІН ознайомив з однією з локацій яка  мала назву «Енергетика майбутнього». Молоді науковці ознайомились з перспективними технологіями «Розумного будинку», з макетом технологічної схеми отримання біогазу, які впроваджені в навчальний процес. Також молодих науковців зацікавило впровадження нових технологій при використанні  відновлювальних джерел електричної енергії, а саме автоматичне повертання сонячних панелей до найбільшого джерела світла.

Молоді науковці були зацікавлені локацією, та сподіваємось на співпрацю та впровадження нових ідей.

poprjaduhin-277x392

Безымянный3 Безымянный1 Безымянный2