У здобувачів вищої освіти на факультеті ЕКТ пройшла вже половина осіннього семестру, тому настав час підбивати деякі підсумки.

З метою оцінки результатів навчання після закінчення логічно завершеної частини лекційних та практичних (лабораторних, семінарських) занять з певної дисципліни, згідно «Положення про оцінювання знань здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»  проводиться підсумковий модульний контроль (ПМК).

Традиційно, перед початком модульного контролю відбулась зустріч зав. кафедри ЕТТП доц. Ю.О. ПОСТОЛ, куратора дуального навчання кафедри доц. В.Б. ГУЛЕВСЬКОГО зі студентами дуальної форми навчання, що закріплені за кафедрою, яка проходила за допомогою комунікаційної платформи Zoom.  Під час зустрічі викладачі повідомили, що у зв’язку із епідеміологічною ситуацією ПМК1 переноситься на період з 18.10.21р по 23.10.21р. (скорочується до одного тижня) і підкреслили важливість своєчасної ліквідації всіх заборгованостей для отримання дозволу на ПМК1. Також студентам нагадали, що згідно «Положення про незалежне оцінювання знань здобувачів вищої освіти у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» та відповідно до графіку усі здобувачі вищої освіти 1 курсу, дуальної форми та ті, хто навчається за індивідуальним графіком будуть складати на Освітньому порталі тести до ПМК 1 та ПМК 2. Під час проведення ПМК1 та ПМК2 буде здійснювались контроль Центром незалежного оцінювання в університеті.

На закінчення зустрічі викладачі відповіли на запитання та побажали студентам успішно здати ПМК.