З метою доведення змін у нормативних документах ТДАТУ щодо дотримання норм академічної доброчесності в розрізі функціонування системи внутрішнього забезпечення якості Університету та на виконання рішення Вченої ради 01 листопада 2023 р. відбулась зведена кураторська година на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти», яку було організовано відділом моніторингу якості освітньої діяльності.

У заході взяли участь більше 300 науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.

До слухачів із вступним словом звернувся перший проректор ТДАТУ, к.т.н., доцент Олександр Ломейко. Він наголосив, що зібрання щодо дотримання норм академічної доброчесності проводяться в Університеті щороку як на рівнях кафедр, факультетів, так і закладу вищої освіти в цілому.

Доповідач доцент Радміла Скляр акцентувала увагу на головній меті даного зібрання, а саме доведення змін у нормативних документах ТДАТУ щодо дотримання норм академічної доброчесності в розрізі функціонування системи внутрішнього забезпечення якості Університету. А також, узагальнені  показники опитування здобувачів вищої освіти за анкетою «Академічна доброчесність», аналіз яких в розрізі освітніх програм дасть можливість покращити якість надання освітніх послуг ТДАТУ.

Університет прагне до формування академічних цінностей і високої академічної культури; утвердження моральних цінностей, соціальної активності та відповідальності у кожного члена університетської спільноти; підвищення позитивного іміджу та ділової репутації Університету у вітчизняному та міжнародному освітньому просторі.