Управлінням культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області підведені підсумки конкурсу на стипендію міського голови.

Згідно з розпорядженням Мелітопольського міського голови від 04.03.2024 № 26-р «Про затвердження списку молоді, якій призначена стипендія Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста» студентам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного призначена стипендія Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста.

З 8 поданих кандидатів 7 стали переможцями. Серед переможців студентка 41ПМ групи Валієва Карина Мадатівна в номінації Науково-дослідницька та пошукова діяльність.

Колектив кафедри щиро вітає стипендіатку з визнанням та заохоченням міського керівництва!

Бажаємо нових професійних здобутків та реалізації усіх проєктів!