27 лютого 2024 року, кафедра інженерної механіки та комп’ютерного проектування отримала сертифікат про акредитацію освітньо-професійної  програми «Комп’ютерне проектування і дизайн».

Кафедрою ІМКП акредитована освітньо-професійна програма «Комп’ютерне проектування і дизайн» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 131 Прикладна механіка (сертифікат про акредитацію ОП № 7154).

Метою програми є підготовка висококваліфікованих фахівців в галузі прикладної механіки. Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах. Студенти вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки.

Вітаємо гаранта ОПП, колег кафедри, всіх хто долучився до підтримки акредитації!!!