З 08 по 12 квітня 2024 року на кафедрі “Інженерна механіка та комп’ютерне проектування” було проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерна механіка (деталі машин)» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» третього року навчання зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 208 «Агроінженерія», а також другого року навчання за скорченою формою зі спеціальності 208 «Агроінженерія» під керівництвом к.т.н., доцента Дерези О.О.

На олімпіадах вирішуються завдання різного рівня складності, що дозволяє всім бажаючим здобувачам брати у них участь.

Всього в олімпіаді прийняли участь 15 здобувачів.

Підведення результатів олімпіади показали, що здобувачі добре засвоїли навчальний курс.

Прізвища переможців та їх заохочення:

1. Максюта Ростислав (22 САІ) – 1 місце (20 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ)).
  2. Редько Сергій (21 САІ), Кучер Ігор (22 САІ) – 2 місце (по 15 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ)).
  3. Якубець Євген (21САІ), Паустовський Віталій (21САІ) – 3 місце (по 10 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ)).

За участь в олімпіаді здобувачі також одержали по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни «Інженерна механіка (деталі машин)».

Співробітники кафедри вітають переможців та дякують усім здобувачам, які прийняли участь в олімпіаді.