Завершилась ІV Міжнародна науково-практична конференція «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ», яка проходила на базі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 5 по 29 лютого 2024 року.

Участь в конференції приймали здобувачі вищої освіти (докторанти, аспіранти, магістранти та студенти) та всі, кого цікавить проблематика технічного забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.

В заході прийняли участь викладачі кафедри ІМКП, магістранти та студенти – учасники наукових гуртків.

Обговорення матеріалів конференції проводилося із застосуванням засобів електронної комунікації на форумі конференції. Кожен автор отримав електронний сертифікат учасника конференції.