Одним з основних напрямків діяльності кафедри технічної механіка і комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша безумовно є профорієнтаційна робота.

В рамках цієї роботи 19 жовтня 2019 року в університет були запрошені учні 10-х та 11-х класів Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 та Великобілозерського професійно-аграрного ліцею разом зі своїми директорами.

Гостей зустрічала ст. викладач Михайленко О.Ю. Учні відвідали ЦКіД, де було представлено досягнення нашого закладу. Кафедру представляли ст. викладачі Чаплінський А.П. і Дмітрієв Ю.О.,та лаборант Синєгубов Артем.

Було проведено екскурсію по університету, де велику увагу учням Великої Білозірки приділив декан факультету МТФ професор Кюрчев С.В.

На кафедрі дітей разом з директорами зустрічали завідувач кафедри доцент Вершков О.О. та доцентБондаренко Л.Ю. Було презентовано спеціальності 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Комп’ютерне проектування і дизайн» та 133 «Галузеве машинобудування» за ОПП «Конструювання та технології машинобудування».

Закінчилася екскурсія відвідуванням кафедри фізвиховання, де, на той час, відбувались спортивні змагання з гірьового спорту та пауерліфтінгу.

Підшефні заклади кафедри ТМКП залишились дуже задоволені.