У жовтні 2019 року Запорізькою обласною державною адміністрацією проводився щорічний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. Всього в конкурсі взяли участь 130 наукових робіт студентів та молодих вчених і спеціалістів, 37 з яких – від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

За результатами засідань конкурсної комісії були підведені підсумки та у 16 номінаціях визначено 25 переможців, серед яких 8 – із ТДАТУ, що найбільше серед інших ВЗО регіону.

Від кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша» в цьому конкурсі брали участь студенти, які є членами наукових студентський гуртків і які презентували свої наукові розробки.

В секції «Фізико-математичні науки» переможцями стали:

2 місце –МАЦУЛЕВИЧ ЮЛІЯ та ШПИЛЬОВА ОЛЕКСАНДРА, науковий керівник – к.т.н., доцент Пихтєєва І.В.

3 місце– ГЕШЕВА ГАННА, науковий керівник – ст. викл. Холодняк Ю.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

IMG_20191125_114440