На кафедрі ТМКП ім. професора В.М. Найдиша відбулася перша в цьому семестрі кураторська година, на який розглядалося найактуальніше  питання академічної доброчесності. Куратори нагадали, що таке академічна доброчесність і як вона впливає на кожного з нас, а також обговорювали заходи, які мають цю доброчесність забезпечувати. Особливий наголос було зроблено на те, що академічна доброчесність покликана боротися із:  плагіатом як актом шахрайства в студентських роботах; фабрикацією та фальсифікацією результатів наукових досліджень; обманом, списуванням, хабарництвом.

Також були обговорені питання щодо планів та завдань на семестр. Куратори нагадали студентам про необхідність дотримання дистанції дезінфекції рук та носіння маски, як знизити ризик інфікування в умовах адаптивного карантину.

ст. куратор Г.В. Антонова

21 СГМ кур photo5325679187442381458