02 жовтня 2019 року на кафедрі «ТМКП ім. професора В.М. Найдиша» відбулася зведена кураторська година присвячена актуальній сьогодні темі: «Академічна доброчесність».

Студенти мали можливість ознайомитися з Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) і з’ясувати, що в основі академічної доброчесності лежить чесність, порядність у виконанні своїх обов’язків, довіру, справедливість, повагу і відповідальність.

В ході диспуту студенти прийшли до висновку, що академічна доброчесність покликана боротися з плагіатом як актом шахрайства в студентських наукових роботах; фабрикацією і фальсифікацією результатів наукових досліджень; обманом, списуванням, хабарництвом та, які наслідки це матиме на розвиток освіти, науки і країни в цілому.

cт. викладач Г.В. Антонова

IMG-e543101a4afc4380dffe989c97335afa-V