01.12.2020 року відбулась кураторська година 41ГМ групи у режимі відео-конференції на платформі Zoom.

На конференції були присутні декан механіко-технологічного факультету професор Кюрчев Сергій Володимирович та його заступник доцент Верхоланцева Валентина Олександрівна.

Кюрчев С.В. розповів про ситуацію в університеті та країні стосовно розвитку пандемії, про режим навчання та роботі на цей період. Особливо наголосив, що з наступного семестру індивідуального навчання не буде.

Також була проведена бесіда зі студентами з приводу успішності студентів. Деканом було відмічено, що успішність групи є на примірному рівні. Далі бесіда перейшла в діалог. Декан відповідав на питання, які турбують студентів щодо навчання.

Також під час конференції були порушені питання стосовно академічної доброчесності і якості викладання та студенти пройшли анкетування.

куратор ст. викладач Антонова Г.В.