17.02.2021 р на кафедрі ТМКП імені В.М. Найдиша відбулася зведена кураторська година студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка», на яку був запрошений головний інженер ТД «Біол» Сосновський С.О. Мета зустрічі – працевлаштування студентів після закінчення ВНЗ. Ознайомив студентів зі специфікою виробництва,  вакансіями, які є на підприємстві та вимогами щодо професійної підготовки. Інформував про потреби підприємства у кваліфікованих фахівцях, а особливо у інженерах – конструкторах, технологах та дизайнерів. Відповів на запитання, які зацікавили студентів, були вирішені питання організації практики студентів, а також екскурсій на підприємство.

Цей корисний захід дав можливість майбутнім фахівцям остаточно сформувати своє уявлення про здобутий в університеті фах, а також отримати інформацію про потреби ринку праці.

ст. викладач  Г.В. Антонова