2 грудня 2019 року на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша» під керівництвом старшого викладача, к.т.н. Холодняк Ю.В. була проведена олімпіада з дисципліни «Ергономіка та формоутворення складних поверхонь». В олімпіаді взяли участь студенти третього курсу спеціальності 122 – «Комп’ютерні науки».

Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг студентів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до дисципліни, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою.

Кожен учасник олімпіади отримав 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни ЕФСП. Серед переможців додаткові бали до рейтингу з дисципліни розподілилися наступним чином: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів.

Всього в олімпіаді взяли участь 14 студентів. Переможцями стали:

І-е місце – Кучерков А.О. (31КН);

ІІ-е місце – Морозов Б.С. (31КН);

ІІІ-е місце – Логінов А.О., Катане О.Г. (31КН).

Викладачі кафедри ТМКП вітають переможців та бажають подальших успіхів у навчанні!

Старший викладач Холодняк Ю.В.

P91202-095647   P91202-095739