Кафедра технічної механіка і комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша з метою більш поширеного ознайомлення з навчанням в ТДАТУ ім. Д.Моторного 12 лютого 2020 року запросила учнів 10-х та 11-х класів ЗОШ м. Орлянка Василівського району зі своїм директором.

Гостей зустрічав ректор університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М.Він розповів про особливості навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Також виступили проректор з навчально-педагогічної роботи Ломейко О.П., декан МТФ, д.т.н., професор Кюрчев С.В. та завідувач кафедри ТМКП Вершков О.О.

Про спеціальності в університеті розповіла методист відділу профорієнтації та довузівський підготовки Барташ Д.І.

За час перебування в ТДАТУ учні відвідали кафедри ОПХВ, СГМ, МСТТ, ЦКіД, бібліотеку.Учні випускних класів мали змогу побачити як готуються пончики, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати деякі з цих продуктів.

Після екскурсії учні повернулися на кафедру ТМКП та взяли участь у першому та другому турі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Сподіваємося, що час проведений в ТДАТУ піде їм на користь і вони стануть в майбутньому нашими студентами.

За матеріалами кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша»
ст. викладача О.Ю. Михайленко

IMG_0426 IMG_0439