З 22 по 25 лютого 2021 року на кафедрі “Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша” було проведено олімпіаду з дисципліни «Інженерна механіка (деталі машин)», в якій прийняли участь здобувачі ступеня вищої освіти «Бакалавр» другого та третього року навчання, а також другого року за скорченою формою навчання зі спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 208 «Агроінженерія».

На олімпіадах вирішуються завдання різного рівня складності, що дозволяє всім бажаючим студентам брати у них участь.

Всього в олімпіаді прийняло участь 35 студентів.

Підведення результатів олімпіади показали, що студенти добре засвоїли навчальний курс.

Прізвища переможців та їх заохочення:

1. Васильченко А.В. (22 САІ) – 1 місце  (20 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ))
  2. Пащенко Д. М. – (22 САІ) – 2 місце  (15 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ))
  3. Міц В. С.  – (22 САІ) – 3 місце  (10 балів до загального рейтингу з дисципліни ІМ(ДМ))

Співробітники кафедри поздоровляють переможців та дякують усім студентам, що прийняли участь в олімпіаді.

З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19 студентська олімпіада проводилась по групам кількістю до 20 осіб.

доцент кафедри Олена ДЕРЕЗА