Для забезпечення якості освітнього процесу та професійного розвитку науково-педагогічні працівники кафедри інженерної механіки та комп’ютерного проектування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

З 7 по 23 листопада 2023 р. співробітники кафедри проходили курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні». Курс розраховано на працівників вищої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

Мета цього курсу: познайомити освітян зі штучним інтелектом, пояснити базові поняття, шляхами використання технологій в освіті, змінами системи освіти через технології, навчити інструментам ШІ для застосування в освіті, розбити міфи про небезпеку ШІ для освіти, ринку праці, людства.

Формат проведення курсів – конференції Zoom або прямий етер на сторінці ГО «Прогресильні» у Facebook.

Програма курсу:

• Штучний інтелект: становлення
  • Штучний інтелект в EdTech галузі: Preply case study
  • Чи можуть комп`ютери думати? Як працює штучний інтелект
  • Генеративний штучний інтелект для освіти
  • Штучний інтелект для провадження досліджень
  • Розробка освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту»
  • Розробка курсу за допомогою генеративного штучного інтелекту
  • Штучний інтелект для супроводу освітнього процесу
  • Генеративний штучний інтелект для створення візуального освітнього контенту»
  • Етика штучного інтелекту
  • Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації кожен слухач отримав сертифікат підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин).

Доцент кафедри Олена ДЕРЕЗА

photo1702057691 (1) photo1702057691