19 листопада за допомогою системи ZOOM відбулось традиційне засідання секції “Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. професора В.М. Найдиша” IX Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти.

Було заслухано доповіді студентів, які брали участь в науковій роботі під керівництвом викладачів кафедри за різними напрямами.

До роботи конференції були залучені також старшокласники ліцеїв та гімназій. Активну участь прийняли члени гуртка «Юні овочівники» КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО, старшокурсники КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – ЗОШ I-III ступенів № 1» Дніпрорудненської міської ради, Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Молоді вчені представили свої дослідження в різних областях знань.

Кращими науковими доповідями було визначено вихованців гуртка «Юні овочівники». Науковий керівник: Костенко Н.І, вчитель КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО:

«Сортовипробування перцю  іноземної селекції при вирощуванні у відкритому ґрунті в Запорізькій області»  Ємельянова Вікторія Сергіївна – учениця 10 класу,

«Вплив підживлення на врожайність сортів винограду вітчизняної та іноземної селекції при вирощуванні в умовах Запорізької області» Леонова Вікторія Миколаївна, учениця 10 класу,

«Сортовипробування кукурудзи сорту Шайнрок та Спірит F1 (компанія Сингента) в умовах  Запорізькій області» Литвиненко Владислава Володимирівна – учениця 9 класу,

«Органічне землеробство при вирощуванні сортів огірків іноземної та вітчизняної селекції» Костенко Дарія Констянтинівна-учениця 8 класу.

«Прояви сепаратизму в ЄС» Лаішевкін Максим КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – ЗОШ I-III ступенів № 1» ДМР ВР ЗО. Науковий керівник: Амірзянова Людмила Олександрівна, вчитель історії КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – ЗОШ I-III ступенів № 1» Дніпрорудненської міської ради Запорізької області.

«Брикетування як варіант утилізації відходів після обрізки садів» Ускова Світлана 21АІ. Науковий керівник: Бондаренко Л.Ю., к.т.н., доцент.

Всі учасники отримали сертифікати, а найкращі – грамоти за активну участь у ІХ Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ. Матеріали конференції готуються до публікації.

Колектив кафедри щиро дякує всім учасникам, які взяли участь у конференції та їх керівникам за співпрацю і запрошує всіх бажаючих до подальшої наукової співпраці.

доцент Олена ДЕРЕЗА

7  10