5 листопада 2020 року викладачі кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М Найдиша» Дмітрієв Юрій Олексійович та Дереза Олена Олександрівна звітували про проходження стажування на підприємстві ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів».

З 21 вересня по 24 жовтня 2020 року викладачі проходили стажування на підприємстві ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів». Протягом місяця вони удосконалювали професійну компетентність та переймали практичний досвід.

«Мелітопольський завод турбокомпресорів» – це провідна компанія України, яка серійно випускає турбокомпресори для різних двигунів сільгоспмашин, тракторів і автомобілів, вироблених в країнах СНД і в інших іноземних країнах. «ТУРБОКОМ» являє собою сучасне підприємство, що працюють за європейськими принципами, з потужною виробничою базою і замкнутим циклом виробництва.

Історія Групи компаній “Турбоком” почалася в 2001 році, коли було прийнято рішення зайнятися ремонтом турбокомпресорів. З 2008 року почалося повноцінне виробництво турбокомопресорів під власною торговою маркою – “Турбоком”. На сьогоднішній деньТурбокомщорічно виробляє понад 45000 турбокомпресорів. Асортимент продукції заводу становить понад 120 моделей турбокомпресорів для вітчизняного вантажного і пасажирського транспорту, сільськогосподарської і спецтехніки – Турбокомпресор ТКР-6 (01), Турбокомпресор ТКР-6.1 (01) (із клапаном), ТКР-С15 та ін.

Завдяки виробничій базі підприємства  ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» викладачі кафедри ознайомилися з новітніми прогресивними методами виготовлення деталей в машинобудуванні, які застосовані на виробництві, з роботою сучасних конструкторського та тех. бюро.

Після закінчення доповідей виступили декан факультету проф. Кюрчев С.В. та завідувач кафедри доц. Вершков О.О. про важливість впровадження в навчальний процес методик створення конструкторської та технологічної документації при викладанні дисциплін під час підготовки майбутніх фахівців.

За матеріалами
доц. Дерези О.О. та ст. викл. Дмітрієва Ю.О.

IMG_5048 IMG_5050

IMG_5051 IMG_5052