Науково-педагогічна діяльність викладача органічно поєднує в собі постійний науковий пошук, методичне вдосконалення та мистецтво викладання. Науково-педагогічні працівники кафедри “Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша” регулярно приймають участь в роботі наукових конференцій, де представляють свої наукові здобутки і долучають до наукової роботи студентів – учасників наукових гуртків.

27 листопада 2020 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, студентів і курсантів Інформаційна безпека та Інформаційні технології (м. Львів).

Під керівництвом викладачів кафедри у роботі конференції прийняли участь магістранти та здобувачі вищої освіти.

Кожному автору доповідей надіслано сертифікат учасника конференції. За результатами роботи конференції було сформовано Програму IV Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, студентів і курсантів та видано Збірник тез доповідей IVВсеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, студентів і курсантів

Доцент кафедри ТМКП Олена Дереза