trenynh-1-839x472

Відбувся тренінг з підвищення кваліфікації «Ознайомлення з продуктами компанії Autodesk». Захід організовано і проведено в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Спікером виступив науково-педагогічний працівник кафедри інженерної механіки та комп’ютерного проектування Ілля Тетервак.

Темою тренінгу був один із модулів освітньої програми підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників «Використання програм компанії Autodesk для підвищення якості освітнього процесу». Регулярне відвідування таких заходів є обов’язковим для розвитку своїх вмінь.

Спікером було розглянуто перелік продуктів компанії, порівняно переваги й недоліки ряду програмного забезпечення. Виходячи з цього, обрано декілька програм, які є найпростішими для опанування та ідеально підхожі для закладів вищої освіти. Одним із найголовніших розглянутих пунктів була можливість отримати ці всі програми безкоштовно.

Після перегляду короткої презентації було розглянуто основні функції двох програм компанії, які виділяють їх на фоні конкурентів. Набуті вміння й навички дозволять учасникам тренінгу працювати з використанням сучасного програмного забезпечення, а також покращити візуальне сприйняття інформації для студентів за рахунок використання ряду ПЗ, що є вкрай важливим для підвищення якості освіти, особливо під час дистанційного навчання. Завдання кожного педагога зробити викладання своїх дисциплін більш цікавим та насиченим, а також постійно оновлювати курс і робити його сучаснішим.

Тренінг підвищення кваліфікації є традиційними у ТДАТУ і проводяться на регулярній основі. Про всі наступні події повідомлятиметься на сайті університету, сторінці у фейсбуці й офіційному телеграм-каналі.

treninh1-418x234 treninh2-417x234