Грамотний та раціональний підхід до добору різних засобів навчання, безумовно, забезпечується рівнем педагогічної майстерності викладача, одним із складників якої сьогодні ми вважаємо створення якісних та сучасних навчально-методичних матеріалів. Підручники завжди були невід’ємним компонентом усього навчального процесу. У загальній системі засобів навчання вони є серед іншого основним джерелом отримання нових знань.

У сучасних освітніх установах велика увага приділяється комп’ютерному супроводу професійної діяльності. Більшість студентів уже на ранніх стадіях навчання прекрасно усвідомлюють необхідність застосування новітніх інформаційних технологій у своїй професійній діяльності. Застосування мультимедійних засобів на заняттях дозволяє підвищити не тільки інтерес до майбутньої спеціальності, але і успішність по даній дисципліні. 

На теперішній час між студентами та викладачами з’явився новий спосіб взаємовідносин – дистанційна форма навчання. Електронні самовчителі один з найефективніших засобів самоосвіти. Основу самовчителя складає електронний підручник, доповнений системою тренажерів та інтерактивних тестів для самоконтролю.

Розробка  електронних підручників є одним із засобів підвищення ефективності навчання у вищих навчальних закладах. Тому для забезпечення належної якісної освіти на кафедрі ТМКП ім. професора В.М. Найдиша розроблено електронні посібники з дисципліни «Інженерна механіка (Деталі Машин)»

к.т.н., доцент Дереза О.О.

Практикум  Проектування