27-28 травня 2021 року, на базі інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва».

У минулому році, з огляду на карантинні обмеження, конференція проходила в режимі он-лайн. І цього року, у зв’язку із пандемією коронавірусу традицію було продовжено також у режимі онлайн – конференції з використанням платформи ZOOM.

Мета конференції – узагальнення наукових і практичних досліджень в галузі технології та механізації виробництва, переробки і зберігання продукції садівництва та рослинництва.

До конференції приєдналися 53 учасників-науковців. На пленарному засіданні, серед інших, було заслухано доповідь доцента кафедри ТМКП Бондаренко Лариси Юріївни на тему «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВІДХОДІВ ПЛОДОВОЇ ДЕРЕВИНИ».

Потім робота продовжилась по секціям:

Секція 1. Технології і технічні засоби сучасного агровиробництва.

Секція 2. Проблеми зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Секція 3. Технічний                сервіс             та інженерний менеджмент.

Секція 4. Інженерно-технологічні досягнення у конструюванні машин та обладнання.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику тез доповідей Конференції на сайті  www.pmoapv.udau.edu.ua у розділі «Наукові публікації».

За матеріалами доц. кафедри Бондаренко Л.Ю.

6 изображение_viber_2021-05-27_12-41-44