31.05.2021 року на кафедрі ТМКП ім. професора В.М. Найдиша відбулося планове засідання кафедри, на якому розглядалися питання: кадрове питання; про виконання методичної роботи на кафедрі; про затвердження навантаження викладачів; про затвердження рейтингу викладачів.

На засідання був запрошений декан факультету МТ д.т.н., професор С.В. Кюрчев.

На кафедрі ТМКП обираються на посади доцентів викладачі Дереза О.О., Холодняк Ю.В. та Бондаренко Л.Ю. Зі вступним словом виступив завідувач кафедри доцент Вершков О.О. Надав характеристику кожній кандидатурі. Потім претенденти звітували про виконану роботу за звітній період.

Наприкінці виступив декан факультету проф. Кюрчев С.В. – надав Дерезі О.О., Холодняк Ю.В. та Бондаренко Л.Ю. позитивну характеристику, подякував за відмінну роботу та побажав колективу підтримати про продовження контракту на наступний термін роботи.

Далі були розглянуті питання про виконання методичної роботи (звітувала Холодняк Ю.В.); про затвердження навантаження викладачів (зав. каф. Вершков О.О.) та затвердили рейтинг викладачів.

Традиційно були розглянуті питання щодо профорієнтаційної роботи – для популяризації спеціальності 131 «Прикладна механіка» були розміщені плакат на кафедрі, рекламний щит та рекламний ролик в різних місцях м. Мелітополя.

ст. викладач  Г.В. Антонова

5 photo_2021-06-02_16-00-44