27.04.2020 року куратором Андрієм Чаплінським було організовано  онлайн зустріч студентів 21 сГМ групи з представниками керівництва факультету МТФ.

На зустріч були запрошені заступник декана механіко-технологічного факультету В.О.  Верхоланцева та завідувач кафедрою «Технічної механіки та комп’ютерного проектування ім. В.М Найдиша» О.О. Вершков.

Гості, в першу чергу, поцікавились здоров’ям і настроєм всіх присутніх. Потім розглянули питання організації і порядку проведення літньої сесії, оскільки вона буде проходити у незвичному для студентів режимі.

Особливу увагу було приділено підготовці до комплексного державного кваліфікаційного екзамену і розглянуті проблеми можливого його проведення в онлайн режимі. Окрім питання КДКЕ було розглянуто підготовку до складання ЗНО з іноземної мови для подальшого вступу в магістратуру.

Наприкінці зустрічі гості побажали студентам міцного здоров’я і успіхів у складанні літньої сесії, Державної атестації і висловили побажання зустрітись з ними в магістратурі.

За матеріалами Андрія Петровича Чаплінського