День відкритих дверей у ТДАТУ – простий захід, але один з найважливіших, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення. Для тих же, хто ще не визначився з вибором – це гарна можливість ближче познайомитися з місцем подальшого навчання і визначитися з майбутньою професією.

Саме 2 жовтня кафедри нашого факультету, вже вкотре, гостинно відчинили двері для своїх майбутніх студентів. Абітурієнти, серед яких були учні шкіл, ліцеїв та коледжів, мали нагоду отримати всю інформацію щодо умов вступу, ознайомитися зі спеціальностями, особисто поставити питання студентам старших курсів, дізнатися про освітні можливості та додаткові переваги. Школярів чекала екскурсія по факультетам, фотозони, розважальна програма з піснями та танцями.

Однією з найяскравіших станцій став Stud Hub, де з вітальною промовою та презентацією про університет голова студентської ради – Микита Семенов розповів про переваги навчання, міжнародні програми обміну студентів, центр незалежного оцінювання, заходи дозвілля для студентів тощо.

Команда факультету енергетики і комп’ютерних технологій висловлює вдячність усім організаторам та присутнім на цьому заході, а також бажає усім майбутнім абітурієнтам знайти свій життєвий шлях!

Данило Коломоєць,

голова інформаційного сектору студентської ради ЕКТ