12 жовтня 2021 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій в умовах карантину під керівництвом декана, професора Назаренко І.П. відбулось планове засідання вченої ради за допомогою сервісу Zoom.
Порядок денний складався з наступних питань:
1. Про організацію виробничих практик. Аналіз результатів проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик на факультеті.
2. Про підготовку до державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр».
3. Про ефективність функціонування сайтів кафедр, сайту факультету, Освітнього порталу, ведення електронних журналів.
4. Про організацію і підготовку до участі здобувачів вищої освіти у щорічних конференціях, конкурсах та студентських олімпіадах.
5. Різне.

За першим питанням заступник декана факультету з ОВР, ст. викладач Ковальов О.В. надав вичерпну інформацію про організацію та проведення виробничих практик у поточному навчальному році. Декан факультету, професор Назаренко І.П. та завідувачі кафедр відзначили задовільний стан організації та проведення виробничих практик з урахуванням карантинних умов.
За даним питанням були узгоджені рішення щодо продовження роботи на кафедрах з пошуку й з забезпечення здобувачів вищої освіти сучасними ба-зами практик з урахуванням специфіки практик, а також рішення щодо стану ліквідації академічної заборгованості здобувачами вищої освіти з практик.
За другим питанням декан факультету, професор Назаренко І.П. та його заступники з ННР, доцент Чебанов А.Б. й доцент Лубко Д.В. надали детальну інформацію щодо підготовки до державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». При обговоренні даного питання було прийняте рішення щодо оновлення програми комплексного державного кваліфікаційного екзамену для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» й комплектів екзаменаційних білетів до комплексного державного кваліфікаційного екзамену для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» на 2021-2022 н.р. з обов’язковим їх затвердженням на засіданні методичної комісії факультету у листопаді 20121 р.
За третім питанням заступники з ННР, доцент Чебанов А.Б. й доцент Лубко Д.В. презентували членам вченої ради факультету результати ефек-тивності функціонування сайтів кафедр, сайту факультету, електронних навчальних курсів на Освітньому порталі, а також результати ведення електронних журналів викладачами кафедр. За даним питанням були одноголосно прийняті узгоджені рішення та надані завідувачам кафедр факультету відповідні доручення.
Інформацію відповідального за наукову роботу на факультеті, доцента Попрядухіна В.С. про організацію і підготовку до участі здобувачів вищої освіти у щорічних конференціях, конкурсах та студентських олімпіадах члени вченої ради заслухали у третьому питанні порядку денного засідання. При обговоренні даного питання було прийняте рішення щодо активізації участі здобувачів ступеню вищої освіти в предметних олімпіадах та у студентських конкурсах наукових робіт з обов’язковим впровадженням результатів роботи наукових студентських гуртків та з дотриманням вимог академічної доброчесності. Доповідач звернув увагу на інформування студентської спільноти факультету щодо участі в ІХ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти, що відбудеться 10-25 листопада 2021 року у ТДАТУ імені Дмитра Моторного.
Наприкінці засідання ради відповідальний за профорієнтаційну роботу на факультеті, доцент Орел О.М. проінформував членів вченої ради факультету про виконану роботу щодо корегування й доповнення змісту плану заходів з проведення профорієнтаційної роботи на факультеті у 2021-2022 н.р. За результатами обговорення даного питання план заходів з проведення профорієнтаційної роботи на факультеті у 2021-2022 н.р. був одноголосно затвержений.

За поданням
вчений секретар вченої ради факультету ЕКТ,
доц. Нестерчук Д.М.